| IOGP a întrebat:

Ajutor nu gasesc fisierul. minecraft in %appdata%
ce fac

Răspuns Câştigător
| IncorrectUsername a răspuns:

Intri in start-->run-->si acolo ar trebui sa iti apara o casuta in care sa cauti/scrii ceva.scrii %appdata%, sau daca ai win7, intri in start si cauti direct acolo.Bafta!happy

2 răspunsuri:
| CVane a răspuns:

Daca nu iti arata dupa cum a spus si @WindowsProfessionist poti incerca cu un reinstall al minecraft'ului.

| IncorrectUsername a răspuns (pentru CVane):

Nu este necesar un reinstall al minecraftului, deoarece o data ce instalezi minecraft nu iti da voie sa il instalezi altundeva decat in appdata.happy