| FoundYouLover a întrebat:

AJUTOR! NU POT SA-MI STERG TEMPORAR ACCOUNT-UL DE FACEBOOK! Tot incerc si mereu imi spune sa selectez un motiv pentru care il sterg si-mi cere parola, selectez motivul, scriu corect parola si nu merge. Si nu scrie nimic despre asta in pagina lor de help. Va rog, ma poate ajuta cineva? Nu mai am pic de intimitate cand vreau!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Incearca de pe alt browser, incearca sa stergi cookie-urile dinainte (ctrl shift delete).

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Merge dar nu iti dai tu seama! Intra in emailurile tale si vezi emailurile de la facebook. Chestia este ca la prima conectare dupa ce dezactivezi contul se activeaza la loc contul de facebook.

| sorinaioana2001 a răspuns:

Cum dezactivezi contul Facebook:

1. Intri în contul Facebook (până aici ştiai, ştiu)
2. Apeşi săgeată din dreapta sus

3. Apeşi Account settings
4. Din meniul din dreapta selectezi Security
5. Apeşi Deactivate your account din partea de jos a paginii
Ajungi pe o pagină în care ţi se explică ce dor le va fi prietenilor de tine şi te întreabă îngrijoraţi oare de ce vrei să renunţi.
6. În josul paginii, bifezi căsuţa dacă vrei să nu mai primeşti mailuri de la Facebook în perioada dezactivării

7. Apeşi Confirm

Dezactivarea este o renunţare temporara, în cazul în care te răzgândeşti e suficient să intri iar şi contul va fi readus în starea în care l-ai lăsat. Sper că te-am ajutat!