| SchiZz20CMrecords a întrebat:

Ajutor TPU!

azi m-am conectat pe facebook si imi apare asa

Contul tău este blocat temporar.

We don't recognize the device you're using. Please answer a few security questions to keep your account safe.

am facut ce o spus ei dar apoi imi da sa scriu un cod iar dupa ce il scriu imi da asta

Te rugăm să-ţi confirmi identitatea

Te rugăm să alegi una dintre următoarele metode pentru a-ţi confirma identitatea:

Identifică fotografii ale prietenilor (limită orară depăşită)

Or, try logging into Facebook from a device you've logged in with before.

SI nu apare nici un patratel in care s pot apasa.

Ce mama naibi sa mai fac?

DAU FUNDA URGENT

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Iti spune ca trebuie mai intai sa te conectezi de pe calculator pentru a nu ti-ai autorizat device-ul sa folosesti internetul. Din punctul meu de vedere trebuie sa te loghezi pe calculator si cat timp esti pe acela sa te conectezi si pe mobil. De asemenea daca doresti il poti seta sa te notifice cand se incearca logarea si nu se reuseste.