| CosminasHH a întrebat:

Ajutor TPU sufar. Am nevoie de itelepciunea voastra legata de Minecraft. Eu mi-am instalat windosu de curand si inainte minecraft forge imi mergea sa bag moduri intra in el usor mergeau si modurile, dar acum mi-am facut un modepack cu moduri si cand vreau sa intru in forge inainte dea a paga modurile nu ma lasa si daca bag modurile tot nu. Cum fac eu :
1) Instalez Forge 1.7.2
2) Intru pe versiunea de 1.7.2 simpla (vanila)
3) Intru pe minecraft forge 1.7.2 dau Play/Lunch sta ceva imi apare ca se incarca si imi inchide Clientul de la Minecraft crezand ca intra in Minecraft Forge dar nu am stat 2 ore si nu a intrat. Ajutor! Va rog TPU Dau cea mai mare funda posibila
P.S:M-am saturat de Minecraft vanila

2 răspunsuri:
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Probabil ai niste moduri care tot da errori. Intra in Logs si copiaza tot de acolo apoi posteaza-l aici (Tab-ul Logs care il gasesti in launcher)

| CosminasHH explică (pentru FlorinSalamNr1):

Am spus ca nici nu am pus inca modurile
si decat nu pot intra in Forge am incercat 8 versiuni de Forge 1.7.2 si nu imi intra in el dau pe Play astept. astept. astept. astept si nu imi mai intra