| vicionutz a întrebat:

Ajutor! Va rog spuneti-mi si mie cum e chestia cu amazonul. Mil aduce acasa produsul? As vrea sa-l iau acest produs.

http://www.amazon.com/The-Last-Us-Behind-Digital/dp/B00G MTKMHY

Acest joc e cd-ul? Am vazut ca costa 15 dolari, cat costa in lei. Cat trebuie sa platesc sa mi-l aduca acasa? Va rog ajutati-ma! Am ps3 dar nu vreau sa-l iau de pe ps store. Vreau sa cumpar cd-ul si am gasit pe amazon si nu stiu cum este procedura.

4 răspunsuri:
| SteroidEdy a răspuns:

Daca vrei sa platesti transportul DIN AMERICA, ti-l aduce la dresa precizata, se plateste cu cardul totul si apoi ti se spune cand vine etc...

| vicionutz explică:

Dar acesta e cd?

| vicionutz explică:

Si cat costa transportul?

| biostar7 a răspuns (pentru vicionutz):

Transportul de pe amazon costa aprox 53 de dolari pana in Romania, Sugestia mea ar fi sa il cumperi de la un magazin online romanesc.