| alecscr9 a întrebat:

Alecscr9 intreaba:
Spuneti-mi si mie ce jocuri merg (numai jocuri din 2010-2011) pe sistemul asta:

-procesor:INTEL CORE 540 i3 3.06Ghz

-ram:4 Gb DDR3

-video:nVidia GeForce 9500GT 1Gb

? FUNDAA

Răspuns Câştigător
| marian_3133 a răspuns:

Poti verifica singur! cauti cerintele jocului care te intereseaza si compari si vezi daca iti merge. Dupa parerea mea ar treabui sa iti mearga majoritatea(probabil toate) jocurilor 2010-2011

1 răspuns:
| monstrulet a răspuns:

Placa video e cam slabuta fata de restul sistemului, nu sunt sigur ca o sa poti rula toate jocurile pe detalii maxime sau medii, dar de rulat o sa ruleze.