| y0nut007 a întrebat:

Alutare TPU! Am o mare problema.

Joc counter strike.La optiuni joc cu rezolutia 600x480

Am umblat pe acolo si din greseala am dat pe rezolutia 700x nu stiu cat.

Iar acum can intru in cs apare pe mijlocul ercanului negru untriungi pe care scrie cannot display 1280x400 sau ceva de genu eu dam dat doar un exemplu si mai scriau altele.

Am schimbar rezolutia click dreapta pe iconitz compatobility am bifat rezolutia 600x480 si tot apare ce sa fac. HELPPPP crying crying crying crying.

Am reinstalat cs de 5 ori am luat si alt cs si tot nu merge

2 răspunsuri:
| uNNN1k0lL a răspuns:

Salut! Se vede ecranul negru pentru că acel cs, sau calculatorul tău nu suportă acea rezoluţie! Mai bine iaţi cs 1.6 non steam pgl ca suportă orice rezolutie!
Succes!

| SubZero98 a răspuns:

Sau cauta iconita cu half life 1 (hl.exe) si deschide-o si fa setarile de rzolutie cum erau inainte sper sa iti mearga