| UnAnonim007 a întrebat:

Am achizitionat de curand un volan Acme RS, am windows 10 pe laptop, am cumparat ets 2 pe steam, cand vreau sa joc cu volanul primesc crash, cand selectez sa joc si cu volanul mi se inchide jocul, volanul l-am incercat si pe alt pc si asa a mers

1 răspuns:
| CosminFlo a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar iti spun ai facut o afacere proasta cu volanul ala l-am avut si eu de 2 ori, nu merita.
In legatura cu problema ta, chiar nu stiu eu nu am intampinat problema... poti cauta pe net dar ma indoiesc ca o sa gasesti ceva.