| Al3csRullz a întrebat:

Am ajuns in gta sa la misiunea nr 70- Interdictin si dupa ce am terminat-o nu imi mai apar misiuni numai cele cu scoala... trebuie sa trec toate scolile sa imi dea si restul misiunilor sa ce sa fac deoarece de mult nu imi mai apar misiunile si doresc sa termin jocul big grin...

1 răspuns:
| marik99 a răspuns:

Am incercat si eu sa fac scolile si nu am terminat la barci pentru ca si eu am patit la fel.M-am enervat si l-am sters.Cred ca da, trebuie sa faci scolile