| NoEat a întrebat:

Am amd athlon(tm) 64 procesor 3000+,MMX, 3DNow,1.8 ghz memorie:512 ram imi merge gta san andreas dar sa nu-mi afecteze calculatorul sa mearga prost, il pot juca jocul?

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Depinde ce pirjoala de placa video ai. Desi calculatorul e relicva, si San Andreas e istorie de-acum, asa ca ar trebui sa mearga acceptabil, daca ai o placa video decenta pentru anul 2005.

| H1H1OGH0S7 a răspuns:

Da, merge. Dar putin sacadat, daca ai placa video buna merge bine. Bafta. Fundita?