| IAliveInHell a întrebat:

Am auzit la imvu ca ii o smecherie cu meet me si am facut cont..etc si cand sa pun sa transfer banii si tot sterge ce pot sa fac sa nu mi mai stearga?

Răspuns Câştigător
| EmoPikaChu666 a răspuns:

În general şterge dacă ai mai făcut asta în acea zi de obicei poţi face şmecheria cu meet me odată la 24 de ore, uneori chiar mai mult. Însă dacă joci de o lună şi ai la vârstă pus 18 ani poţi face credite cu peer review dar trebuie să ai deschis atât IMVU cât şi siteul. Odată dat pe peer acesta te introduce într-o cameră unde trebuie să probezi nişte haine şi să le dai vot pozitiv pentru a putea primii pe fiecare haină/accesorie un număr destul de mic de credite, însă trebuie să repeţi acest lucru până ce ajungi la 750 de credite, acesta fiind maximul permis pentru o zi. La fel ca meet me are regula celor 24 de ore. Meet me merge numai de 2-3 ori şi atâta.
Sper că te-am ajutat ^^

3 răspunsuri:
| IAliveInHell explică (pentru EmoPikaChu666):

Daca-mi spui cum schimb data de nastere iti dau funda big grin

| EmoPikaChu666 a răspuns (pentru IAliveInHell):

Nu o poţi schimba decât dacă plăteşti bani reali sad am încercat şi eu şi trebuie să plătim dolari prin card :

| IAliveInHell explică (pentru EmoPikaChu666):

Da m-ai ajutat foarte mult happy