| qMisaki a întrebat:

Am auzit un site de unde poti descarca un program pentru stardoll numit "Stardoll hack stardollars" sau ceva de genu'..trebuia downloadat, si ca sa il downloadezi trebuie sa completezi o "survey" si costa 6euro pe mobil..si nu pot. Rugamintea mea este: imi puteti da stardoll hack stardollars dar fara sa cmpletezi o survey va rooog? puppy dog eyes

1 răspuns:
| F3tItZaThaDuLcIkA a răspuns:

Crede-ma ca si eu am cautat de m-a luat naibii si nu am gasit...