| Asasin007 a întrebat:

Am avut un joc si nu mai stiu cum se cheama da cine ma ajuta o sa ii dau si funda si zic ceva din joc: -avea poza de pe desktop un fulger parca si in joc la inceput -era cu niste masini in mineatura -puteai face curse -avea puteri speciale:puteal lasa ulei apa (de pe ctrl) -era foarte frumos Va rog frumos sa ma ajutati Multumesc Frumos as mai juca acest joc dar nu stiu cum il cheama

Răspuns Câştigător
| Psycho777 a răspuns:

Revolt.
Funda? big grin

| Asasin007 explică (pentru Psycho777):

Merci mult am mai primit si alte raspunsuri dar nu au fost bune si altele nici nu existau, raman dator laughing

1 răspuns: