| FcSb_Ionut_1999 a întrebat:

Am băgat windows 10 si eu am laptop Asus si când la-am cumpărat mi-a dat drivere-lui acum când vreau sa le istalez îmi da eroare ca nu e compatibil Hardwar dau fund am nevoie urgent

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Driverele sunt compatibile cu sistemul de operare. Ce Windows ai avut anterior?
Daca nu a fost Windows 10, atunci intri pe site-ul producatorului si descarci driverele pentru laptopul tau care sunt compatibile cu sistemul actual.

2 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

De obicei windows 10 își face update singur cu toate driverele necesare pentru funcționarea sistemului.