| AlexIonete a întrebat:

Am battlefield bad company 2 si am dat update ca altfel nu ma lasa sa intru in joc. am asteptat pana s-a incarcat si apoi imi da eroare wrong disc inserted.
Please insert the original "Battlefield Bad Company 2" CD/DVD.

cine ma ajuta sa rezolv problema dau funta daca e ceva de downloadat dati situl

Răspuns Câştigător
| BobbyMaster0fPC a răspuns:

Pai pentru inceput cred ca nu ai bagat crack-ul, care se gaseste in imagine:dai click dreapta pe Imagine, alegi "explore" si intri in folderul "crack". Acolo copiezi tot ce e si si dai "paste" in folderul in care ai instalat jocul.O sa te intrebe daca vrei sa copiezi pentru ca mai e unul la fel.Tu dai "yes" apoi intri in joc si te bucuri de el!(are cerinte mari)