| AlexMoss a întrebat:

Am comandat o placa video de pe eMAG gt630 si cand am trimis comanda cu toate datele pe care mi le cerea am observat ca a mai aparut inca o placa video gt630 dar cu alt nume MSi sau ceva de genul si nu stiu ce sa fac ca eu am facut comanda doar pentru una din ele.
Sper ca ati inteles ceva ca sa imi puteti raspunde
Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Si eu am luat de pe cel.ro Cam toate magazinele din Romania sunt scumpe, dar cei de acolo macar au preturi mai mici fata de magazinele obisnuite, sau ma rog, asta e impresia mea. am luat o placa video de la ei cu 250 ron, o saptamana mai tarziu vad aceeasi placa (un nVIDIA GT430) cu 50 de lei mai mult in magazin. Pe eMAG mi se pare ca am vazut un GT430 la 270 de ron sau ceva de genul.
Nu trebuie sa-ti faci griji. daca ai facut comanda la un singur produs, ala o primesti. de ce ti-ar trimite chestii pe care nu le-ai cumparat? Apar aceeasi placi video, dar sub diferite nume pentru ca sunt produse de firme diferite (Gainward, Palit, Gigabyte, etc) Nu inteleg pentru ce iti faci griji

1 răspuns:
| qqqqqqqqqqpppppppppp22222222225555555555gggggggggg a răspuns:

Eu iti sugerez sa comanzi de pe cel.ro ca sunt foarte seriosi si cand vrei sa faci comanda suna si foua ca daca nu iti baga mai multe