| Glodeanu_Marian_1999 a întrebat:

Am Counter-Strike source, dar nu-mi merg serverele. Ce trebuie sa fac ca sa-mi apara serverele?

3 răspunsuri:
| DEOVERPASS a răspuns:

Tre sa il cumperi dupa steam si o sa iti mearga serverele bafta!
normal daca il ai cumparat trebuie sa arate daca nu nu stiu daca nu il ai inseamna ca nu merge cumparati mai bine un sa zicem CS SOURCe?

| Glodeanu_Marian_1999 explică (pentru DEOVERPASS):

Eu il am deja instalat in pc, dar nu-mi apar serverele si doar am net.

| DEOVERPASS a răspuns (pentru Glodeanu_Marian_1999):

Mane eu zic altceva.
tu ai steam? adica ai cs-u instalat prin steam? daca nu inseamna ca nu merge.