| Anonimx2001x a întrebat:

Am cumparat mai demult un GTA 4 si nu mi-a mers pe laptop, dar acum mi-am luat un calculator cu nvidai geforce gtx 1050 ti si vreau sa il instalez dar nu am dvd writer inclus in calculator. Am incercat sa il includ in steam, dar nu imi valideaza codul. Ar trebui sa-mi fac mai intai un cont pe rockstar social club pentru al putea include in steam? sau ce altceva as putea sa fac ca sa il instalez pe calculator? P.S. jocul este instalat pe laptop.

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Descarca jocul de pe net si pune-i codul de la dvd-ul original al jocului! Vezi sa cauti sa descarci jocul necracuit, adica sa fie originalul! Bafta!

| Anonimx2001x explică (pentru lpavel):

Eu am activat deja codul si nu cred ca ar mai merge...

| maxbio a răspuns:

Poti sa iti cumperi un dvd-writer extern care se conecteaza cu USB la laptop si nu este nevoie sa iei jocul de pe net si sa il validezi cu codul acela.

| R0wZ a răspuns:

Sau ti-ai putea cumpara un dvd writer extern. Este sigur pana in 100 de lei.