| Chris92c a întrebat:

Am cumparat recent acest laptop: https://www.flanco.ro/......e-dos.html

Windows 7 ultimate SP1 pe 64 de biti e compatibil cu el?

Răspuns Câştigător
| GL757W a răspuns:

Woow la un asa laptop u vrei sa il intoxici cu windows 7? Baga 10 si bucurate de performatele pe care ti le poate oferi, win7 nu o sa iti recunasca multe drivere ..si inca ceva bagai un SSD pe care sa tii windowsul.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nope. Doar Windows 10 pe 64 de biti.

| N0xEterniS a răspuns:

Bineinteles ca e compatibil. Raspunsul de mai sus e total afon.
Ca o fi Windows 7, 8 sau 10 trebuie sa fie versiunea 64 biti pentru ca tu ai 8GB RAM.

| Nuvr a răspuns:

Eu ti-as recomanda win 10 64 biti de pe site-ul official inca e gratis si daca dispare licenta gasesti alta pe net