| OchiiCaprui a întrebat:

Am cumparat recent o untate si era goala.Nu avea nimic pe ea.
Am descarcat metin2 ro, l-am instalat, si cand sa intru in joc, imi aparea un chenar cu ceva de 3d sau nu mai stiu
Am auzit ca trebuie sa descarc niste drivere sau ceva.
Ma puteti ajuta? Ce sa descarc ca sa mearga metinu?
Un link ceva?

1 răspuns:
| RaduTN a răspuns:

Salut,sa inteleg ca unitatea a venit cu FreeDOS si tu i-ai instalat windowsul dar nu ai instalat driverele, trebuie sa instalezi driverele LAN, WLAN, VIDEO si AUDIO.Cauta pe siteul producatorului driverele, le instalezi si o sa iti mearga metinul.