| Caine1122 a întrebat:

Am cumparat un laptop care are doar o mufa de casti/microfon cum pot face sa pun castile mele cu 2 mufe casti si microfon la laptop merge cu un adaptor 3.5 simplu?
FUNDAA

Răspuns Câştigător
| JokerDeaD a răspuns:

laughing Si eu am un Lenovo G710 si are tot o mufa happy si nu poti, crede-ma am incercat tot, trebuie sa asteptam sa se faca casti cu o singura mufa care sa aiba si microfon si casti sau daca gasesti pe net asa ceva sa imi lasi si mie un link am cautat, dar in zadar happy