| Băă_Andrei_1997 a întrebat:

Am cumparat un paysafecard de 25 lei si nu merge sa pun banii in steam. Imi zice Nu ai credit suficient pentru a plăti această sumă. Este posibil ca unele dintre PIN-urile tale să fie blocate. Foloseşte PIN-uri suplimentare pentru a efectua plata dorită.
Ce pot sa fac?!

3 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

25 lei = 5, 56 Euro.
Pai, tu vrei sa iei un joc sau sa bagi banii, sa ii ai acolo. Daca vrei sa ii ai acolo, iti zice sa alegi intre 5, 10, 15, 20, 50,100 parca. Poate ai dat la alta suma, de ex 10 euro. Normal ca-ti spune asta, pentru ca pin'ul de la paysafecard nu valoreaza atat.
Oricum, daca cumva iti mai trebuie, mi-a ramas mie un pin de la un paysafecard cu 1 euro sau 1, 50, nu stiu sigur, ti-l dau tie.

| Băă_Andrei_1997 explică (pentru N0xEterniS):

Deci am dat la suma de 5 euro care inseamna 25 de lei. Si am uitat sa bifez o casuta cu nu stiu ce termeni si mi-a blocat pinul. Ce pot sa fac?! Am dat degeaba banii?

| Băă_Andrei_1997 explică:

P.S Pinul este blocat, ce pot sa fac ca sa-l deblochez.