| englezu a întrebat:

Am dat add pe mess la o persoana. mi-a aparut "add request pending" in dreptul id-ului respectiv cateva zile. apoi mi-a disparut id-ul respectiv din lista.cred ca mi-a dat ignore si nu ma bagat in lista ei.insa, atunci cand intru pe mail imi apare persoana respectiva ca online atunci cand se afla pe mess.nu inteleg...note:pe mail exista si eu portita mica, gen messenger.

1 răspuns:
| d33utza003 a răspuns:

Pai si daca iti da add si daca nu iti da id respectiv a fost inregistrat si in lista de mail...nu stiu daca ai observat dar si persoanele pe care le stergi din lista iti apar online ca e messu "inteligent" si nu le sterge si din "email list"happy
vezi ca mai exista si posibilitatea sa iti pastreze arhiva pe care o vorbesti pe mess(e pe acolo sub imbox draft si celelalte o optiune "conversations")...joacate putin cu setarile mailului sa vezitongue