| Iancu_Bogdan_1980 a întrebat:

Am dat pe system update am intrat si acolo scria update via internet si am dat s-a incarcat ceva o banda si si-a dat restart ps3 si a disparut jocurile si a mai ramas decat salvarile jocurilor

Ps: de unde pot sa imi recuperez jocurile din ps?
Ps: era ps3

1 răspuns:
| kalex a răspuns:

Depinde. Daca sunt cumparate de pe ps store atunci te logezi si le descarc. Daca de pe CD atunci le instalezi pe CD si daca este modad playstationul le instalezi din nou. Nu exista vreo modalitate de a le recupera. Funda?