| marius031 a întrebat:

Am dat sa schimb emailu de la un cont si cand intru pe linkul trimis de ei imi zice ca
"Link-ul nu este corect. Esti sigur ca ai copiat corect link-ul din e-mail?
de ce?"

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Cred ca era un link securizat si cheia lor de siguranta a gasit ceva in neregula.

| Posedat a răspuns:

Si daca linkul e securizat cum poti trece de "cheia"lor? Ca si la mine a 6 oara care schimb! si la fiecare data astpt 3 zile!
Dau funda!

| 4lucyus a răspuns:

Dupa ce iti apare "Link-ul nu este corect. Esti sigur ca ai copiat corect link-ul din e-mail? '' intri pe mail-ul pe care doresti sa muti contul de Metin, cauti e-mailul (noreply@gameforce.com - Schimbare de email) si confirmi noua adresa.