| Raswannn a întrebat:

Am decis sa ma "reapuc" de Youtube, de data asta destul de serios zic eu!

Mai am multe de invatat, foarte multe, insa timpul nu este pierdut!
Daca vrei sa ma sustii si iti place ce fac si ai niste pareri pro sau contra te astept pe canal cu un SUBSCRIBE/ Like sau Comment, chiar si un dislike happy

Nu incerc sa copiez pe nimeni, vreau sa fiu cat se poate de original.

https://youtu.be/6T_4O5SQ8lk

2 răspunsuri:
| zorrr a răspuns:

Http://www.goaltycoon.com/bestfootballgame/CroNix5 Incearca sa faci un video despre acest joc

| Raswannn explică (pentru zorrr):

Nu imi place fotbalul deloc!