| Ross_6211 a întrebat:

Am descarcat BloodRayne 2 si cand imi intra in meniu vad decat scrisul. fara imaginea de fundal... dar cand intru in joc pur si simplu se vede negru. Nu cred ca este de la placa video ca indeplinesc cerintele minime. De la ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| jutify a răspuns:

Incearca sa instalezi driverele placii video din nou, si nu este intodeauna de ajuns sa indeplinesti cerintele minime

2 răspunsuri:
| darkhell217 a răspuns:

Poate ai placa video prea mica, s ar putea sa nu fie indeajuns cerinte minime

| Ross_6211 explică:

Dar nu stiu sigur daca mai merge driverul placii video...Cum aflu ce placa am? Pot sa downloadez driverul de pe net?happy