| anonim_4396 a întrebat:

Am descarcat de curand battlefield 3 si l-am instalat dar cand il deschid imi zice ca trebuie directx 10 dar eu am windows 8 cu directx 11 si asa imi face si cu medalia de onoare. Nu mai stiu ce sa mai cred, ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Salut, pai degeaba ai tu direct x 11 daca jocul necesita direct x 10. instealea pe langa direct x 11 si 10 si nu o sa ai probleme.

| Nick1997 a răspuns (pentru Tau_Rebelul_1990):

Nu pot ca imi zice ca o versiune mai noua sau echivalenta este instalata pe calculatorul meu si se opreste din instalat.

| Tau_Rebelul_1990 a răspuns (pentru Nick1997):

Pai dezinstalezi 11 le si instelezi 10. da ce este ciudat faptul ca jocul nu instaleaza in mond normal singur direct x-ul.