| ioanamonica a întrebat:

Am descarcat de pe site-uri diferite jocuri cu simulatoare (german truck simulator, euro truck simulator, agricultural simulator, woodcutter simulator). De ce nu-mi merge nici-un joc din aceste? il downloadez, il instalez si cand dau dublu click pe iconita jocului nu-mi apare jocul numa eroare cu DON'T SEND si SEND REPORT ERROR.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca iti lipsesc fisiere din el. Contacteaza o persoana autorizata si experimentata. Dar oricum cel mai bine este sa cumperi jocul.

| DeyCj a răspuns:

E normal deoarece nu ai luat kitul de instalare complet sau fișierele de instalare lipsesc parțial.recomand sădescarci jocul original, și nu din surse dubioase în gen site-ul ăla de unde toți vreți. Succes

| ioanamonica explică (pentru DeyCj):

Si de unde sa descarc jocul original?

| DeyCj a răspuns (pentru ioanamonica):

De pe pagina producătorului.Cu un google search precis vei găsi în primul rezultat ce te interesează, logic că e contra cost, că așa e treba în lumea Wingunoiului, până si pierdutul timpului e contra cost(gamming-ul după mine e o pierdere de timp, și da mai și plătești pentru asta sau furi că „merge și așa") și sateliților acestuia și anume producătorii de antiviruși și mai ales cei de jocuri.Nu vrei să dai bani treci pe linux și joacăte jocuri ce rulează pe linux și vei scapa de plătit licențe ca să îți pierzi timpul cu așa ceva.Succes