| MRGABi2012 a întrebat:

Am descarcat fifa 08 si nu stiu unde sa caut folderul acela sa ii fac imaginea ca sa mearga.Va rog frumos dati-mi un raspuns complet dar simplu pentru care veti primi funda

1 răspuns:
| IuLYaN17 a răspuns:

Vrei sa spui Crack-ul? Daca este vorba despre el si ai instalat jocul cu daemon tools ai sa-l gasesti in my computer in "folderul"(am uitat cum ii zice)cu care daemon tools l-a deschis. Daca nu descarca unul de pe netbig grin.Toate cele bune!