| pierduta a întrebat:

Am descarcat iTunes pe un laptop pentru a putea actualiza software-ul unui iPhone 5s, dar cand sa trec la actualizare imi spune ca am nevoie de versiunea 12.1.2 a iTunes-ului. Si dupa ce dau sa-l actualizez, imi spune ca au survenit erori in timpul instalarii actualizarilor. Mentionez ca am un sistem de opere destul de slab. Cum as putea proceda?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Https://ninite.com/ Bifeaza itunes, descarca, si se instaleaza singur, n-ar trebui sa existe erori.