| mariusinho998 a întrebat:

Am descarcat jocul Call of duty black ops 2 si totul a mers ok si instalare si tot pana in momentul in care vreau sa intru in joc. Imi scrie "The application was unable to start correctly (0xc0000005).Click ok to close the application. Are rost sa mai tin jocul sau il sterg? Sau stiti vreo solutie?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Cauta alt crack, cel de acum NU este bun! Bafta!

| mariusinho998 explică (pentru lpavel):

Am luat alt crack si intr-adevar porneste. Dar mai e o probleme. dupa ce deschid jocul imi apare ecranul negru si se aude un mesaj de eroare

| lpavel a răspuns (pentru mariusinho998):

Se pare ca nici acela nu este bun...
Acum inainte sa mai cauti altul asigura-te ca pc-ul tau raspunde cerintelor de joc apoi mai fa update la placa video! Bafta!

| mariusinho998 explică (pentru lpavel):

Iti multumesc frumos a mers! Multumesc pentru rabdare inca o data!

| lpavel a răspuns (pentru mariusinho998):

Cu placere! happy