| GOtiCKAsasin a întrebat:

Am descarcat metin2 cora de aici:http://www.metin2cora.in/index.php?s=downloads il instalez si imi arata error e prima data cind incerc un metin privat deci nu stiu cum sa il instalez un tutorial sau o explicatie ar ajuta Funda!

10 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Pai zine eroarea in loc sa faci reclama cu servarul de cora puteai sa pui printul cu problema?

| GOtiCKAsasin explică (pentru Mihail2020):

Imi da eror dupa ce il instalez ce nu intelegi?

| Mihail2020 a răspuns (pentru GOtiCKAsasin):

Eroarea are si o denumire?

| Ge0rgeL a răspuns:

Salut!
Poate nu suporta calculatorul, sau nu ai instalat bine metinul, incearca sa-l reinstalezi, poate va merge.
Bafta la joc!

| GOtiCKAsasin explică (pentru Ge0rgeL):

Mersi!

| GOtiCKAsasin explică (pentru Ge0rgeL):

Dar calculatorul peu nu e asa slab sa nu poata tine un joc de 1.3Gb deci...

| alexboyx a răspuns:

O prostie de server

incearcati-l pe asta :
http://nomercy.mt2.ro/

un server super bun, fara lag, deschis non-stop

| Iulian_Andrey_1995 a răspuns:

Serverul s-a inchis

| GOtiCKAsasin explică (pentru Iulian_Andrey_1995):

Intrebarea a fost pusa in august straight face

| Marsh_Aayka_1990 a răspuns:

E mai greu sa instalezi un metin privat dar incearca prima data cu metin2 hammer si incearca sa faci aceeasi chestie si cu cora sigur o sa-ti mearga daca nu este o problema cu calculatorul tau