| Monede2Centi a întrebat:

Am descoperit un bug la telefon fix prin care primesti 125 MD daca suni la
0906160961 Gratuit iar cand te pune sa tastezi numarul de comanda scrii asta 103286# Dupa care Spui numele tau din Joc happy Multa bafta

12 răspunsuri:
| Mihai089 a răspuns:

Md la ro?

| Monede2Centi explică (pentru Mihai089):

Da

| Monede2Centi explică:

Da Monede De Dragon la Metin2Ro

| BarBateLuL a răspuns:

Spuneti-mi si mie daca merge sau un.

| BarBateLuL a răspuns (pentru BarBateLuL):

Nu*

| Monede2Centi explică:

Da merge 100% E testat ...Am regenerat cod nou pentru 125 Monede alalalt de sus numai merge acum sunati tot asa la 0906160961 doar ca introduceti nr de comanda 813403# dupa spui numele din joc

| TreBoRR a răspuns (pentru BarBateLuL):

Man Mersi Esti cel mai tare mi-am luat 125 MONEDE :X :X You are the best imi mai iau si maine big grin:X

| BarBateLuL a răspuns:

Dupa ce tel trebuie sa sunam?

| Mihai089 a răspuns:

Ooo
poti sa suni si pentru mine? ca mie nu imi merge telefonul fixcrying

| Monede2Centi explică:

De pe Fix dap...am regenerat iar cod nou 825695# acum ...vedeti ca numai merge alalalt ca a mai bagat cineva si de aia nu mai a mers.happy

De pe Telefonu Fix Se baga

| TreBoRR a răspuns:

Mane ce-ti pot da iar mi-a mers :X :X am 250 MONEDE :X:X Imi i-au frizura si imi fac fms pm 30 :X Mersi mane pup you :X

| Monede2Centi explică:

Luati idu meu de mess robi_micle2010 Sa mai discutam... Apropo smecheria asta e pentru Metin2!