| adricolnwl a întrebat:

Am disc de la tom clancys ps4 si cand il pun in ps imi arata eroare ca discul poate avea zgirieturi, m-am uitat la disc si are o problema puteti vedea in imagine https://ibb.co/jAjqc0 nu stiu de la ce a aparut, cine a avut asa ceva spuneti-mi va rog cum se poate de rezolvat situatia si de facut discul, multumesc ❤️

Răspuns Câştigător
| Couragebv a răspuns:

E cam dus discul, si lipsesc parti din el, nu cred ca are vreo refacere, imi pare rau...( si eu am ps4, si iti simt durerea), atat de multe motive pot fi cauza, sa enumeram cateva :
Nu a fost"bagat, scos" cum trebuie din consola, a prins umezeala din diferente de temperatura, a stat aproape de o sursa de caldura "pe consola daca il pui"...