| Chashalot77 a întrebat:

Am dowloadat WoW si totul mergea bine pana cand am stins calculatorul. Dupa 5 minute dupa ce l-am aprins s-a blocat. L-am restartat dar iarasi s-a blocat. Dupa ce am sters WoW totul mergea din nou. Stie cineva cum sa repar problema?

2 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Probabil că ai ceva erori de sistem sau ceva viruși ți-au infectat pc-ul. Ia programul ăsta http://www.hirensbootcd.org/files/Hirens.BootCD.15.2.zip și rulează combofix, dă-ți update la windows(mai puțin selectezi windows update), poți instala și ccleaner. Rulează command prompt(îl cauți în start), execută-l ca administrator și scrie în fereastră sfc/scannow și dăi enter. Downloadează dup-aia din nou Wow Freakz și încearcă din nou.

| SinCaraMistico a răspuns:

Este usor in primul rand WoW este cel mai mare site cu virusi.In al 2 lea rand WoW mi-a facut si mie la fel. Funda?