| LeonardXD a întrebat:

Am downloadat : Counter-Strike Source FULL [October 15 2007] DiGiTALZonE si merge sa intru doar cu boti! Cand intru p un server... da o eroarestraight face DAU FUNDA! help plz!

4 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

... DETALII!

"Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!"

| LeonardXD explică (pentru Anonymus314):

Sa rezolvat problema!:X am luat css 2005 am pus patch v16 17 18 si merge sa intru pe Serverele 1.0.0.34 si pe cele NON-STEAM! multumesc! big grin

| Anonymus314 a răspuns (pentru LeonardXD):

Ma bucur ca ai rezolvat problema.

| LeonardXD explică:

Am downloadat alt css de 800Mb.si am luat patch v16, v17, v18 si merge sa intru pe serverele 1.0.0.34 si cele NOn STeam! mersi [Lista de servere css non-steam : Css servers setti]