| AleXAnDrUuU197 a întrebat:

Am downloadat fraps si cand inregistrez ceva cand ma joc dureaza doar 30 sec cum fac sa dureze mult cam 10 min asa?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Nu prea poti.In plus cu Frap videoclipurile ajung sa aiba pana la 14 GB marime (dimensiune) te-as sfatui sa schimbi programul treci pe Hypercam 3 e de departe cel mai bun.

Bafta!

1 răspuns:
| Andrei7520152 a răspuns:

Fraps poate filma cat vrei tu daca e full (registered). pe urma, clipurile trebuie comprimate cu un alt program ca sa nu fie asa mari. depinde si in ce rezolutie joci cand folosesti fraps