| unul1 a întrebat:

Am facut aseara o prostie, am dat ca shortcut-urile sa mi se deschida intotdeauna cu un anume program (am dat word). Cum pot sa fac sa revina toate la normal, sa se deschida fiecare cu programul lui? Acum daca vreau sa fac un shortcut tot mi se deschide in programul selectat. Multumesc anticipat si dau funda!

3 răspunsuri:
| catalindd a răspuns:

Pai nu stiu. dar sterge acel prog si dupaceea nu se vor mai deschide in acel program..nu sunt sigur

| unul1 explică (pentru catalindd):

Interesant... cred ca o sa le fac sa se deschida cu un program care nu imi este asa folositor si o sa sterg acel program. Revin cu un raspuns, ori pozitiv ori negativ.

| unul1 explică (pentru catalindd):

Nu merge... imi apar acum ca fisiere acelea care daca vrei sa le deschizi trebuie neaparat sa dai cu open with. Oricum merci de sfat!