| AdelaMariaa a întrebat:

Am formatat un hard disk din greșeală.m am uitat pe internet de programe care m ar ajuta sa recuperez ceea ce am pierdut de pe card, mai exact.mii de poze. Am gasit programul asta : Recuva, dar am observat ca tot in calculator sau in ce crezi tu ca s au pierdut datele se cauta. Vreau sa stiu daca este bun, stie cineva?

1 răspuns:
| Soryn6 a răspuns:

Imi pare rau dar sunt mai mult ca sigur ca dupa formatare nu mai poti recupera fisierele! Si nu lua toate programele de pe net ca degeaba ai antivirus poate fi pacalite si acei virusi trimit datele tale hack-erilor! Sincer nu glumesc i s-a intamplat unui prieten.