| Omulcuintrebari3 a întrebat:

Am fost la un magazin si am vrut sa imi iau un paysafe de 25 de lei din greseala am iesit din selectarea banilor mi-a dat o chitanta si mi-a scris asa= Tranzactie Anulara

*Aceasta chitanca contine*

20 lei
Scanati codulde bare pentru a utiliza restul la o plata ulterioara.

Cum sa folosesc bani? Sau ce trebuie sa fac ps:mai are si un cod de 12 nr

Va rog helppp

2 răspunsuri:
| marinaru777 a răspuns:

Cred ca ai luat in valoare de 20 lei si are un cod mai jos ca sa folosesti chitanta bagi acel cod.

| AndreiNrcs a răspuns:

Poți suna la departamentul lor şi să le explici pe scurt.