| Arsis a întrebat:

Am gasit un bug la Monede de Dragon de pe site-ul Metin2Ro
Tot ce trebuie sa faceti este sa trimiteti un SMS, la numarul 7443 cu codurile: game aaaemx
game ukksf4
game u2esdk
game mzt4nm
game h85rsc
game thu85s
Fiecare cod, in urma unei erori la server valoreaza 0.01 euro, adica un eurocent si primiti 160 monede de dragon.
Eu am incercat si mi-a mers, inca ma bucur de monede
Monedele ar trebui sa intre in aproximativ o ora de la trimiterea SMS-ului. Stiu ca e cam mult, dar baza lor de date este ocupata, deoarece nu sunteti singurii care folositi acest bug in beneficiul dumneavoastra.
Spor la shopping.
Apropo, primul care trimite un reply ca a trimis, primeste funda

8 răspunsuri:
| EugenShiAtat a răspuns:

Eu am incercat da dupa mi-a venit abonamentu 2 milioane eu am spus doar vedeti si voi sa n-aveti aceeasi problema big grin

| Arsis explică (pentru EugenShiAtat):

Cum sa-ti vina abonamentu asa de repede ca numa azi dimineata pe la 4 am postat intrebarea?
Macar nu mai minti atat te rog eu frumos ca-i influentezi pe ceilalti?

| Arsis explică (pentru EugenShiAtat):

Azi dimineata la 4 am postat lucrul acesta iar eu nu cred ca ai avut tu timp sa si primesti factura de la abonament, ca nu aveai cum sa-l trimiti numai azi.
Te rog nu mai minti.

| EugenShiAtat a răspuns:

Da tati dar stiu de la altu la fel la fel ca tine si dupa mi-a venit 7 laughing
Bine ca nu mi-a zis mama tata nimic dar daca era sa fiu prost sa donez daca era asa ieftin alfel ma duc si donez 20 de milioane si gata rup serverulaughing

| Arsis explică (pentru EugenShiAtat):

Sincer, nu prea am putut intelege ce vroiai sa-mi transmiti... Scrie si tu mai corect ma asa nu se poate. Ceilalti copii nu sunt eu ai inteles? Daca nu ai trimis n-ai de unde sti ce se intampla asa ca te rog frumos, mind your own business

| Răzvan_Berea_1982 a răspuns:

Trebuie sa fi conectat pe site-ul metin2.ro ca sa primesti sau cum le primesti, adica de unde stie la ce cont sa trimita?

| Obituary a răspuns:

Waai mersi mane... esti cel mai tare smecher... Cand mo intrebat pe ce acount sa-mi puna alea am crezut cai fake si ca mil furi da am pus cu un cont de lv 1 si a mers am scris nume si tot. mersi mane esti cel mai tarre

| Arsis explică:

Am mai gasit unu: game cha4rz tot la 7443