| Guess00 a întrebat:

Am gta iv, are nevoie neaparat de windows live si rockstar social club? ca vreau sa le dezinstalez si nu stiu daca mai merge jocul dupa.

Răspuns Câştigător
| Wolf2305 a răspuns:

Salut cele 2 programe[LIVE SI RGSC] NU au importanta. Daca le ai pe amandoua[desigur conectate cu un cont ama2] poti juca Multyplayer iar daca nu le ai jocul va rula normal! Dece? 1. daca instalezi patch 1.0.7.0[last update] RGSC se dezinstaleaza automat deoarece asa este programat update iar LIVE nu are ce face fara RGSC decat daca vrei sa joci multyplayer! Respect!

2 răspunsuri:
| DoNotDisturbDND a răspuns:

Frate, am si eu GTA IV dar tu ce ai pus la Unlock Code? (inainte sa il instalezi)

| GhostKnight a răspuns:

Nu nai nevoie de ele!