| XxxBestKillerxxX a întrebat:

Am gta romania 2 si la prima misiune trebuie sa merg la un telefon stau aclo si mi se blocheaza trebuie sa fac ceva sau jocul nu are misiuni si daca da spuneti-mi va rog ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Kaennox a răspuns:

Jocul nu are misiuni.nu mai incerca!
Si eu l-am luat,si am patit la fel,e doar asa, ca sa fie toate facute, tu doar sa te distrezi!winking

8 răspunsuri:
| alexxxsseeee a răspuns:

Jocul nu are misiuni i acolo nu se blocheaza la toti. funda? happy

| alexxxsseeee a răspuns:

Nu ar trebui sa se blocheaze acolo dar jocul nu are misiuni happy. funda?

| BlueAdryano1993 a răspuns:

Gta Romania 2 mai are misiuni in afara de aia, dar depinde ce setari ai bagat

| BmwYO a răspuns:

La gta Romania 2 poti face prima misiune, dar trebuie sa ii scoti fisierul "Audio" din fisierul GTA Romania2, scoate fisierul Audio si o sa iti mearga.

| Fercu_Bogdan_1995 a răspuns (pentru BmwYO):

Ma mergea si mai fain q sunet acu aud in gol xD

| razvan2402 a răspuns:

Nu e adevarat, mie imi merge prima misiune si mia mi s-a blocat la inceput! In floderu cu GTA Romania 2 ai 2 lunch-uri daca se blocheaza pe unul atuncii ntra pe altul

| Laurentiu20132012 a răspuns:

Are misiuni doar ca nu trebuie sa intri in aplicatia gta-vc unde este in iconita fata aia trebuie sa intri in celalalt unde scrie gta Romania unde scrie lc pe fundal iar in fata e o fata cu o arma in manawinking

| Stefanescu_ReLu_1994 a răspuns:

Sll am si eu gta Romania 2 si nu pot face misiuni poti sa majuti