| cata_1747 a întrebat:

Am incercat sa reinstalez windowsul, am facut cd bootabil, am selectat in bios ca sa booteze primul CDromul, insa windowsul porneste ca de obicei.Am vazut ca nu citeste cdromul meu niciun cd sau dvd.Ma puteti ajuta cu un sfat?
va multumescpentru timpul acordat.

1 răspuns:
| AwesomeGoals a răspuns:

Cand te referi ca nu citeste nimic vrei sa spui ca orice cd/dvd pe care il bagi nu poate fi citit? Daca da, inseamna ca cd-rom-ul/dvd-rom-ul tau e stricat.

Daca citeste:
Fiecare calculator are un anumit buton care sa dea drumul la bootare. Incearca inainte sa apara fereastra cu incarcarea windows-ului sa apesi pe unul din butoanele : DELETE, F8, F4, F12 Shift + F8. Unul dintre ele trebuie sa functioneze...