| Benn12 a întrebat:

Am incercat sa updatez versiunea de GTA V cu crack,cu un patch, apoi imi cerea sa schimb update.rpf (cel vechi) cu unu nou.Apoi am instalat Rockstar Social Club (versiune noua). Cand am intrat in GTA 5, am asteptat cateva secunde, iar apoi imi arata ca nu merge modul offline..am restartat pc-ul, la fel....am pus crack-ul iar,am reinstalat social club, am bagat alt patch.DEGEABA.
ajuta-ti ma cum se repar GTA-ul
P.S:Nu prea am nevoie de update.

3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Pirateriesad. Se va sterge postul boss, mi-a parut bine...

| Benn12 explică (pentru Ineys):

crying( il sterg eu

| MadnesOfJuice a răspuns:

Cumpara-ti-va dracului jocurile. Al dracu de mare avere e 50 de lei