| GigiManivela a întrebat:

Am inregistrat un meci de lol si as vrea sa-l postez pe youtube. cum fac sa uploadez fisierul? Merge sa-l caut in directorul unde e instalat lol replay si sa dau upload sau trebuie sa filmez cu un program apoi sa uploadez? Si daca trebuie sa filmez, cu ce program? (nu cu fraps, ca ala imi ocupa 1 GB pentru 20 de secunde de filmare).

1 răspuns:
| CezarAjutorul a răspuns:

Pai in primul rand ca sa uploadezi pe youtube acolo in dreapta colt ai avatarul si oleaca mai la stanga se afla "Incarcati". Doar pui video-ul si il tragi acolo.Acuma depinde tu cand ai inregistrat acel meci, cred ca l-ai filmat direct cu ajutorul jocului.Incearca sa il uploadezi daca nu filmeaza-l cu altceva, bafta!
P.S:Un program pe care l-as recomanda sa filmezi un video ar fi "Action Mirillis"
sau Bandicam, dar mai mult action.