| Andy_7467 a întrebat:

Am instalat Assassin's Creed Brotherhood si merge doar o parte din el adica butonul de multiplayer este transparent ce trebuie sa faca ca sa ma joc si online?

Răspuns Câştigător
| bog16 a răspuns:

Daca este original inseamna ca ori nu iti merge bine conexiunea la net ori serverele de la ubisoft au cazut sau nu merg cum trebuie ca am patit-o si eu. Iar daca il ai piratat nu te astepta sa iti mearga vreodata multiplayerul.

1 răspuns:
| bog16 a răspuns:

Si am uitat sa iti ca daca e de la servere sau conexiune va aparea singur. nu trebuie sa faci nimic.