| stafan23lol a întrebat:

Am instalat ceva de pe google (pe pc) și acum îmi arata la 4 aplicații Poza alba și îmi zice ca e o problema cu ele. Are cineva vreo idee de ce îmi arata asta și cum as putea sa remediez problema?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Probabil ai un virusache care se joaca cu fisierele. O scana cu malwarebytes si reinstalre pentru aplicatii cu probleme

| stafan23lol explică (pentru Wr3nch):

Când încerc sa instalez malwarebytes îmi zice ca a refuzat conexiunea

| Wr3nch a răspuns (pentru stafan23lol):

Atunci ai de aia bazati. Cauta un tutorial despre cum sa bootezi in safe mode cu networking si scoate hitman pro.