| wqreqwfsaddwqa a întrebat:

Am instalat counter strike source si cand am dat sa il dezinstalez nu aveam unistall si am intrat si la panou de control ca sa il dezinstalez de acolo dar nu mi-a aparut ca e instalat.
Deci cum fac sa il dezinstalez pentru ca l-a inceput cand am copiat jocul mi-a aparut ca a fost instalat m-a si pus sa selectez fisierul unde sa il instalez deci cum fac?

Răspuns Câştigător
| wqreqwfsaddwqa explică:

Inseamna ca nu a fost instalat a fost doar copiat pe acea partitie cum sunt arhivele rar zip si toate cele doar dezarhivezi si joci ce joc vrei

10 răspunsuri:
| seen a răspuns:

Simplu instalezi jocu peste cel actual te duci daiunistal si el sterge toate fisierele si cele vechi si cele noi

| wqreqwfsaddwqa explică (pentru seen):

Si daca nu merge nici asa?

| seen a răspuns (pentru wqreqwfsaddwqa):

O sa functioneze daca nu stergi jocul simplu din c si cu Auslogics Registry Cleaner cureti registry si gata tot ai scapat de el

| wqreqwfsaddwqa explică (pentru seen):

Si de unde fac rost de auslogics registry cleaner

| seen a răspuns (pentru wqreqwfsaddwqa):

Search on google

| wqreqwfsaddwqa explică (pentru seen):

Si dupa ce l-am luat ce fac si cum fac sa stiu sigur

| seen a răspuns (pentru wqreqwfsaddwqa):

Simplu al instalezi stergi counteru din ce partitie al ai pe urma click pe shorcut dela Auslogics Registry Cleaner si dai scan now si restul vezi si tu ca e simplu

| wqreqwfsaddwqa explică (pentru seen):

Daca nu apare nici acolo inseamna ca nu a fost instalat nu?

| seen a răspuns (pentru wqreqwfsaddwqa):

Eu ti-am zis metoda cand nu gasesti unistalu de la joc

| wqreqwfsaddwqa explică (pentru seen):

Daca nu a fost gasit nici acolo insemna ca nu a fost instalat nu?

| wqreqwfsaddwqa explică (pentru wqreqwfsaddwqa):

Inseamna ca nu a fost instalat a fost doar copiat pe acea partitie cum sunt arhivele rar zip si toate cele doar dezarhivezi si joci ce joc vrei